Pioneer Dj CDJ-3000

CDJ-3000
Pioneer Dj CDJ-3000

Cena brutto:

11 989,00

Niedostępny


Pioneer Dj CDJ-3000Pioneer Dj CDJ-3000Pioneer Dj CDJ-3000Pioneer Dj CDJ-3000

Kompatybilny z recordbox CloudDirectPlay

Wystarczy podłczyć CDJ-3000 do internetu kablem LAN za pomocą Pro DJ Link, aby rozpoczą korzystanie z rekordbox CloudDirectPlay. Wcześniej należy wyeksportować klucz uwierzytelniający z rekordbox na pamię USB, co po podłczeniu do CDJ-3000 umożliwi przeglądanie i odtwarzanie wszystkich utworów z biblioteki zapisanej w chmurze.

*wymagana subskrypcja rekordbox Creative lub Professional.

Zwiększona efektywnoś i solidna stabilnoś

Zaufanie do decków. Oprócz rozszerzonych opcji kreatywnych, CDJ-3000 zapewnia jeszcze większą stabilnoś i niezawodnoś konfiguracji.

Odkryj więcej Zwiększona efektywnoś i solidna stabilnoś

Zaawansowany moduł MPU

Zrewolucjonizowaliśmy sposób napędu CDJ dzięki nowemu modułowi MPU, zapewniającemu większą płynności i stabilnośi. Moc obliczeniowa MPU pozwala na realizację nowych funkcji i wprowadzenie większej liczby funkcji w przyszłych aktualizacjach.

Pro DJ Link z Gigabit Ethernet

Za sprawą łcza Gigabit Ethernet do Pro DJ Link można udostępniać i odtwarzać pliki audio z urządzeń USB i kart SD na maksymalnie 6 urządzeniach CDJ-3000 po zestawieniu ich z kompatybilnym 6-kanałowym mikserem, takim jak DJM-V10.

Lepsza widocznoś ekranu

Maksymalna jasnoś ekranu została poprawiona o ponad 150% w porównaniu do parametrów modelu CDJ-2000NXS2, dzięki czemu można ją zwiększać w zależności od warunków panujących w otoczeniu i dzięki temu poprawić widocznoś.

Twardsze komponenty

Wysokiej jakości aluminiowa płyta górna i przeprojektowane przyciski play, cue oraz Hot Cue są teraz jeszcze mocniejsze. Zamykany na klucz kabel zasilający V-Lock* zabezpiecza przed przypadkowym odłczeniem, które mogłoby zakłcić występ.

* Z wyłczeniem niektórych regionów.

Zapisywanie całego pliku dźwiękowego w pamięci podręcznej

Pamię podręczna CDJ-3000 umożliwia teraz zapisywanie całego pliku dźwiękowego. Oznacza to, że utwory będą zawsze odtwarzane do końca, nawet jeśli wystąpi nieoczekiwany problem, taki jak zerwanie połczenia przewodowego z siecią Pro DJ Link.

Udoskonalony projekt audio

Na podstawie ponad 25 lat doświadczenia stworzyliśmy doskonałe brzmienie DJ-skie, które wiernie odtwarza dźwięk każdego utworu zgodnie z zamierzeniem producenta, a jednocześnie oddaje najbardziej precyzyjne detale twojego występu.

Odkryj więcej Udoskonalony projekt audio

Realistyczny dźwięk przestrzenny i większa muzykalnoś basu

CDJ-3000 ujednolica przetwarzanie obliczeń audio do 96 kHz/32-bitowych we wszystkich formatach audio. Usłysz niuanse oryginalnego dźwięku głbia, atmosfera i przesunięcia barwy w niskim zakresie zapewniające realistyczny dźwięk przestrzenny i muzykalnoś basu.

Naturalny dźwięk łatwe słuchanie długich, głośnych setów

Aby zmaksymalizować efektywnoś przetwornika cyfrowo-analogowego, ulepszyliśmy układ wyprowadzający dźwięk analogowy. Dostroiliśmy też dźwięk cyfrowy w celu uzyskania optymalnej jakości dźwięku, znacznie redukując szumy cyfrowe, aby stworzyć naturalny dźwięk.

9-calowy ekran dotykowy o wysokiej rozdzielczości

Ekran dotykowy jest większy i wyraźniejszy, więc dodaliśmy dodatkowe informacje, skróty i przyciski do takich funkcji jak Lista odtwarzania i Wyszukiwanie. Dostosuj informacje, ustaw preferencje, poruszaj się przesuwając palcem po ekranie i sprawniej przeglądaj utwory.

Odkryj więcej 9-calowy ekran dotykowy o wysokiej rozdzielczości

Podgląd dotykowy

Przesłuchaj dowolną czę utworu, dotykając zapisu fal dźwiękowych we właściwym miejscu w sekcji przeglądania. Po podłczeniu wielu odtwarzaczy CDJ-3000 do miksera DJM-V10 lub DJM-900NXS2 za pośrednictwem Pro DJ Link można nawet uzyskać podgląd utworów z innego odtwarzacza za pomocą funkcji Link Cue.

Dotykowe przejście do punktu cue

Posłuchaj innej częci utworu, która jest obecnie odtwarzana, dotykając zapisu fal dźwiękowych. Poznaj progresję utworu i określ punkt miksowania, co przydaje się podczas zmiany DJ-ów i setów back-to-back. Użyj funkcji Link Cue, aby odsłuchać utwór na innym odtwarzaczu.

Spiętrzony zapis fal dźwiękowych

Obserwuj powiększony zapis fal dźwiękowych utworu na głwnym odtwarzaczu i utworu, który chcesz wprowadzić wszystko na jednym ekranie. Zidentyfikuj punkty miksowania i sprawdź wizualnie, jednym rzutem oka sprawdzaj wizualnie, czy siatki beatgrid są idealnie ułożone.

Obsługa 3-pasmowego zapisu fal dźwiękowych

Poznaj dźwięk utworu nawet bez odsłuchiwania. 3-pasmowy zapis fal dźwiękowych wykorzystuje kolory do wskazania głośności każdego pasma częstotliwości w plikach analizowanych przez rekordbox, dzięki czemu można błyskawicznie zobaczyć kompozycję utworu. Dostępne są również opcje RGB i niebieskiego zapisu fal dźwiękowych.

Synchronizacja klucza i przesunięcie klucza

Naciśnij przycisk Key Sync, a CDJ-3000 automatycznie dopasuje klucz następnego utworu do utworu na głwnym decku, co pomoże stworzyć płynny i harmonijny miks. Dzięki funkcji Key Shift na ekranie dotykowym można ręcznie przesuwać klucz utworu w górę lub w dó.

Nasza najsprawniej działająca tarcza jog

Skreczuj bez wysiłku i płynnie zmieniaj tonację utworów. Przeprojektowaliśmy tarczę jog, nadając jej bardziej elegancki wygląd i zmniejszając opónienie reakcji na dotyk. Ekran LCD na środku pokazuje pozycję głowicy i okładkę w celu szybkiego wizualnego przypomnienia załadowanych utworów.

Zmodyfikowany interfejs odznaczający się najwyższą w ofercie efektywnością

Zapoznaj się z przeprojektowanymi elementami sterującymi i nowymi funkcjami CDJ-3000. Wszystko uporządkowano w taki sposób, abyś mógł grać na CDJ jak na instrumencie muzycznym.

Odkryj więcej Zmodyfikowany interfejs odznaczający się najwyższą w ofercie efektywnością

Osiem przycisków Hot Cue

Intuicyjnie uruchamiaj Hot Cues za pomocą 8 przycisków umieszczonych od lewej do prawej strony pod wyświetlaczem zapisu fal dźwiękowych. Liniowe pozycjonowanie sprawia, że wybieranie punktów cue w zależności od ich położenia w utworze jest bardziej naturalne.

Dedykowane przyciski przeskakiwania bitów

Przeskakuj do przodu lub do tyłu z bieżcej pozycji odtwarzania w utworze, naciskając dedykowane przyciski Beat Jump. Liczbę bitów można ustawić na wartoś 1/2, 1, 2, 4, 8, 16, 32 lub 64 bity.

Sekcja zaawansowanej automatycznej pętli bitów

Oprócz popularnego sterowania 4-Beat Loop z CDJ-2000NXS2, CDJ-3000 ma przycisk 8-Beat Loop zapewniający dodatkowe kreatywne możliwości. Chcesz tworzyć pętle polirytmiczne? Użyj rozszerzonych opcji dla nieparzystych pętli do spontanicznego remiksowania dźwięków.

Elastyczne opcje do występów

Odtwarzaj muzykę analizowaną przez rekordbox z USB w trybie eksportu. Podłcz laptopa ze sterowaniem USB-HID, aby użyć funkcji Link Export lub trybu występu. Można też podłczyć iPhone'a do CDJ-3000 kablem USB z przejściówką Lightning do USB3 (w sprzedaży osobno) i miksować z rekordbox w iOS.

Synchronizuj dźwięk i efekty wizualne w celu uzyskania lepszego pokazu

W czasie rzeczywistym możesz synchronizować oświetlenie, wyświetlacze wideo oraz pirotechnikę z muzyką odtwarzaną na CDJ-3000, co umożliwia tworzenie bardziej atrakcyjnych pokazów.

Odkryj więcej Synchronizuj dźwięk i efekty wizualne w celu uzyskania lepszego pokazu

Pro DJ Link z udoskonaloną obsługą oświetlenia

Synchronizuj swoje dźwięki ze światłami dzięki kompatybilności z nową profesjonalną funkcją Link Lighting. CDJ-3000 wysyła informacje o analizie fraz do rekordbox (PC/Mac), dzięki czemu można kontrolować efekty świetlne za pomocą RB-DMX1 (dostępny osobno) i przenieś swój występ na wyższy poziom.

Kompatybilne z oprogramowaniem do sterowania przedstawieniami TC Supply ShowKontrol

Przez połczenie osprzętu DJa, w tym CDJ-3000, ze wszystkimi produktami ShowKontrol za pośrednictwem PRO DJ LINK możesz w czasie rzeczywistym synchronizować oświetlenie, wyświetlacze wideo oraz pirotechnikę z muzyką odtwarzaną na CDJ-3000.  

Odwiedź oficjalną stronę internetową TC Supply ShowKontrol official website w celu uzyskania dodatkowych informacji.

Kompatybilna z bezpłatną aplikacja mostka PRO DJ LINK Bridge

CDJ-3000 obsługuje PRO DJ LINK Bridge, bezpłatną aplikację mostka, która łczy multiodtwarzacz z aplikacjami produkcji wizualnej oraz licencjonowanymi produktami PRO DJ LINK w celu zapewnienia bezpiecznego i stabilnego działania.
Dane techniczne Rozwiń / Zwiń wszystko Najważniejsze funkcje

Formaty plików

 • ALAC
 • AAC
 • AIFF
 • FLAC
 • MP3
 • WAV

Systemy plików

 • FAT
 • FAT32
 • HFS+

Kompatybilne oprogramowanie DJ rekordbox Serato DJ Pro djay PRO AI for Mac TRAKTOR PRO 3

Sterowanie MIDI tak

Łcze ProDJ tak

Pro DJ Link Lighting tak

Przystosowanie do KUVO tak

Co jest w pudełku

 • CDJ-3000
 • Przewód zasilający (V-lock*)
 • Cyfrowy kabel audio
 • Analogowy kabel audio
 • Kabel LAN
 • Skrócona instrukcja obsługi
 • Środki ostrożności dotyczące użytkowania
*Niedostępne w niektórych regionach.

Specyfikacje

Szerokoś 329 mm

Wysokoś 118 mm

Głbokoś 453 mm

Cięar 5,5 kg

Konwerter D/A 32 bit

Zakres częstotliwości 4 - 40000 Hz

Zniekształcanie < 0,0018 %

Poziom wyjściowy audio 2.0 Vrms (1 kHz, 0 dB)

Wyświetlacz

Głwny wyświetlacz 9-calowy, kolorowy ekran dotykowy LCD HD

Wyświetlacz na pokrętle (kolorowy LCD) tak

Sterowanie wydajnością

Rozmiar pokrętła modulującego 206 mm

Hot Cue tak

Pętla automatycznego beatu tak

Beat jump / ruch pętli tak

Synchronizacja beatu tak

Key Sync/Key Shift tak

Tryb poślizgu tak

Odwrócenie tak

Regulacja prędkości winylu tak

Zaciski

Nośniki odtwarzania

 • Urządzenie pamięci USB (pamię flash /HDD itd.)
 • Karta SC
 • Komputery (Mac/Windows PC)
 • iPhone

LAN 1 (1000Base-T)

USB

 • 1 port USB A
 • 1 port USB B

Wyjścia

 • 1 ANALOGOWE (RCA)
 • 1 cyfrowe (wspóosiowe)

* Specyfikacje i konstrukcja produktu mogą ulec zmianie bez zawiadomienia.


Standardowo towar wysyłamy kurierami Inpost / DPD / DHL zależnie od gabarytów, kwoty pobrania i dostępności kuriera

Przesyłki niestandardowe, zagraniczne podlegają idywidualnej wycenie. Możliwość wysyłki kurierami UPS, TNT, Inpost, Geiss, FedEx, DHL

Koszty dostawy w Polsce

Kurier (Inpost/DPD/DHL)(płatne z góry)17,00
Kurier (Inpost/DPD/DHL)(płatne przy odbiorze)22,00
Odbiór Osobisty(w sklepie w Poznaniu)0,00

Dostępne formy płatności w sklepie on-line:

 • Gotówka przy odbiorze
 • Przedpłta na konto: Alior Bank S.A. 58 2490 0005 0000 4510 5054 5030
 • Raty w online: eRaty Santander Consumer Bank
 • Leasing dla firm: Leaselink, Weź leasing TERAZ!!!

Formy płatności w sklepie tradycyjnym:

 • Gotówka
 • Karta płatnicza
 • Przedpłta na konto: towar wydajemy po zaksięgowaniu wpłaty
 • Raty Credit Agricole Bank Polska S.A
 • Raty Santander Consumer Bank

CA Raty

Skorzystaj z opcji płatności Credit Agricole Raty i wybieraj to, co najlepsze.

Przekonaj się jakie to proste:

 • przy każdym towarze (który może być kupiony na CA Raty) sprawdź˝ wysokość raty
 • gdy kupujesz więcej rzeczy, za całe zakupy zapłacisz w ratach - wygodnie
 • z rat skorzystasz do max. kwoty 20 000 zł˝
 • samodzielnie dobierzesz ilość rat i ich wysokość, tak by spłata nie była dla Ciebie kłopotliwa
 • szybko i bez zbędnych formalności wypełnisz wniosek, bez wychodzenia z domu
 • umowę i zakupy dostaniesz do domu

Sprawdź!

DJ.PRO Tomasz Wawrzyniak oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności prawnych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usďług

Warunki udzielenia kredytu

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!
Napisz Recenzję