AlphaTheta euphonia

euphonia
AlphaTheta euphonia

Cena brutto:

17 290,00

Brak informacji o dost.Sprawdź dost.


AlphaTheta euphoniaAlphaTheta euphoniaAlphaTheta euphoniaAlphaTheta euphoniaAlphaTheta euphonia

Euforyczny dźwięk z cyfrową klarownością i analogowym bogactwem transformatora Rupert Neve Designs

Euphonia wytwarza euforyczny dźwięk z czystością cyfrową i bogactwem analogowym, którego nigdy wcześniej nie słyszano z miksera DJ-skiego.
Aby zapewnić czystszą jakość dźwięku, która dokładnie odwzorowuje ekspresję muzyki, euphonia wykorzystuje wysokiej jakości 32-bitowe przetworniki A/D i D/A, a także 96kHz/64bit zmiennoprzecinkowe operacje przetwarzania miksowania w procesorze DSP, wykorzystując technologię cyfrowego przetwarzania sygnału AlphaTheta opracowaną przez wiele lat.

Cały dźwięk wydobywający się z eufonii przechodzi przez obwód transformatora współprojektowany przez AlphaTheta i Rupert Neve Designs, legendarnych twórców znakomitych analogowych obwodów audio i pulpitów mikserskich szanowanych przez artystów i inżynierów dźwięku na całym świecie. Ten obwód transformatora, dostrojony specjalnie do eufonii, dodaje harmoniczne do muzyki i tworzy błyszczący i energiczny dźwięk, który jest gładszy do miksowania. Niskie częstotliwości, takie jak kopnięcia i basy, są bardziej stabilne i mocne, średnie częstotliwości, takie jak wokale i instrumenty, mają więcej obecności i połysku, a wysokie częstotliwości, takie jak hi-haty, brzmią jedwabiście i naturalnie. Transformator przełamuje barierę między klasycznymi dźwiękami na żywo i nowoczesnymi dźwiękami elektrycznymi, dzięki czemu miksowanie jest łatwiejsze i zaskakująco naturalne, tak jakby nagrania w różnych stylach były pierwotnie jednym utworem muzycznym.

Schemat blokowy audio

Specjalnie opracowany obrotowy fader sprawia, że czujesz się jednością z muzyką

Kiedy dotkniesz suwaków na eufonii, nie będziesz chciał ich puścić. Aby zwiększyć intuicyjność miksowania, urządzenie jest wyposażone w obrotowe suwaki, które mają zupełnie nową, starannie opracowaną konstrukcję, aby dać ci poczucie, że ty i mikser jesteście jednym. Po szeroko zakrojonych testach wybrano idealne rozmiary pokręteł, a na zewnętrznym obwodzie każdego z nich zastosowano elastomer, aby zapewnić wygodny i niezawodny chwyt, a także wysoki poziom pochłaniania wibracji.

Unikalnie opracowany mechanizm suwaków również korzysta z optymalnego wyważenia. Zauważysz różnicę w odczuciu pokręteł, gdy obracasz je z różnymi prędkościami, ponieważ płynne obciążenie jest stosowane, gdy obracasz pokrętło powoli w celu delikatnego dostrojenia, a ograniczony poziom obciążenia jest stosowany, gdy obracasz pokrętło szybko, aby natychmiast osiągnąć zamierzony poziom głośności. Krzywe głośności fadera zostały zoptymalizowane dzięki informacjom zwrotnym od wielu DJ-ów, umożliwiając płynne i naturalne miksowanie bez wyrównywania, dzięki czemu można skoncentrować się na kontroli głośności. Ten innowacyjny fader pozwala na muzyczną ekspresję, która poruszy publiczność i poprawi występ.

Wizualizator energii umożliwiający zrozumienie ogólnego brzmienia na pierwszy rzut oka

Wyświetla poziom głośności każdego kanału zgodnie z głośnością wyjściową ustawioną za pomocą obrotowych suwaków kanałów.

Możesz dodać odpowiedni poziom nasycenia do głównego dźwięku, dostosowując poziom głównego dźwięku tak, aby mieścił się w zakresie podświetlonym na biało.

Poziom głównego sygnału audio można sprawdzić przed regulacją głośności za pomocą pokrętła Master Level.

Wyświetla spektrum częstotliwości głównego dźwięku przed regulacją głośności i zmiksowanego dźwięku przed regulacją jakości dźwięku za pomocą izolatora głównego. Dźwięk główny jest wyświetlany z wypełnionym widmem, podczas gdy dźwięk zmiksowany jest wyświetlany z niewypełnionym widmem.

Wyświetla szczytowy poziom wyjściowego sygnału audio do zacisków Master. Jeśli sygnał wyjściowy jest zbyt głośny, zostanie wyświetlony jako Klip.

Uzyskaj natychmiastowy wizualny obraz stanu miksu i balansu poziomów głośności ścieżek, rzucając okiem na wizualizator energii euphonia. Konwencjonalne mierniki VU mają tylko 1 miernik igłowy, co utrudnia DJ-om uchwycenie poziomów wielu kanałów w tym samym czasie. Ale unikalnie opracowany miernik poziomu miksu euphonia ma miernik igłowy dla każdego kanału, dzięki czemu można wizualnie sprawdzić poziomy dla wszystkich kanałów i płynnie miksować, utrzymując rytm. Możesz nawet mieć oko na balans głównego wyjścia, patrząc na Spectrum Analyzer, który pomaga utrzymać spójne i płynne brzmienie miksów, nawet w długim secie, gdy "obserwujesz" wyjście euphonia i dostosowujesz je, aby stworzyć idealne brzmienie.

3-pasmowy izolator główny nowej generacji, który przekształca wrażliwość w dźwięk według własnego uznania.

Najwyższej jakości izolator

Rozmiar pokręteł izolatora jest idealny do szybkiego obracania od środka do maksimum lub minimum, a obciążenie momentem obrotowym jest idealnie wyważone zarówno dla szybkiej pracy, jak i precyzyjnej regulacji jakości dźwięku, z luksusowym wyczuciem, które nie jest zbyt lekkie. Częstotliwość odcięcia i nachylenie są ustawione tak, aby kontrolować i podkreślać pasma kick, melodii i rytmu w naturalny, ale ostry sposób.

Zupełnie nowy Boost Send do obsługi efektów jedną ręką

Dodaj jeden z wbudowanych efektów Send lub efekt z urządzenia zewnętrznego do dźwięku dowolnego z pasm częstotliwości izolatora głównego. Naciśnij przycisk Boost Send dla pasma niskiego, średniego lub wysokiego, a po obróceniu pokrętła izolatora efekt zostanie zastosowany do tego pasma. Umożliwia to stosowanie efektów jedną ręką w sposób, który wcześniej wymagał dwóch rąk, pozostawiając drugą rękę wolną do miksowania innej ścieżki.

Boost Level pomaga wyrazić swój styl

Wybierz ustawienie Boost Level, które pasuje do Twojego stylu gry, a poziom głośności każdego pasma częstotliwości zostanie zwiększony o odpowiednią wartość. Wybierz +12dB dla dynamicznych występów, +6dB dla regulacji jakości dźwięku i 0dB dla efektów pogłosu bez zwiększania głośności.

Wbudowany Send FX zapewnia głębię i szerokość dźwięku

Euphonia posiada 5 wbudowanych efektów przestrzennych i filtr górnoprzepustowy, dzięki czemu można łatwo dodać głębi i szerokości do muzyki. Są to: Delay, Tape Echo, Echo Verb, Reverb, Shimmer i HPF (filtr górnoprzepustowy). Ponadto sekcja Send/Return umożliwia podłączenie zewnętrznych efektów. Dedykowane pokrętło na każdym kanale umożliwia regulację poziomu wysyłania do wybranego efektu, dzięki czemu można zastosować odpowiednią ilość. Pokrętło czasu, które umożliwia regulację opóźnienia efektu i czasu pogłosu, ma zastrzeżony mechanizm opracowany specjalnie dla tego urządzenia, który automatycznie przełącza się między wrażeniem klikania a brakiem klikania w zależności od wybranego efektu. Podczas korzystania z Delay, Tape Echo i Echo Verb pokrętło klika zgodnie z BPM, dzięki czemu można szybko zastosować efekty. Gdy używasz Reverb i Shimmer, nie ma klikania, więc możesz swobodnie obracać pokrętłem, aby wykonywać płynne przeciągnięcia lub dokonywać drobnych regulacji w celu znalezienia idealnego ustawienia.

Konstrukcja, która uosabia nową erę mikserów obrotowych

Euphonia została zaprojektowana jako symbol nowej ery mikserów obrotowych, z "dwukolorowym, dwuwarstwowym" wyglądem symbolizującym tradycję i innowację. Sekcja listwy kanałów, która zawiera tradycyjne elementy miksera, różni się od innowacyjnej sekcji wyświetlacza matowymi i błyszczącymi teksturami, co daje wyrazisty wygląd, który łączy elementy analogowe i cyfrowe. Miedziany kolor głównych pokręteł oddaje ciepło analogowego dźwięku, a drewniane panele boczne są pomalowane na czarno, aby wtopić się w ogólną estetykę.

Inne funkcjeSend/Return i Master Insert

Obsługuje zarówno pedały efektów typu Send/Return, jak i jednostki efektów typu Insert (takie jak RMX-1000). Możesz używać tych typów połączeń niezależnie, aby stworzyć idealne brzmienie z różnymi urządzeniami. Efekty typu Insert są stosowane do urządzenia Master.

rekordbox

Wykorzystaj w pełni funkcję DVS o niskim opóźnieniu w rekordbox do intuicyjnego, płynnego skreczowania. Dowiedz się więcej.

Serato DVS-ready

Użyj Serato DVS do sterowania i scratchowania za pomocą CDJ lub gramofonów.

*Konieczne będzie wykupienie licencji lub subskrypcji.

Zamykany przewód zasilający

Zrelaksuj się wiedząc, że blokowany przewód zasilający zawsze pozostanie na swoim miejscu, nawet jeśli uderzysz go podczas podłączania lub odłączania innego sprzętu od miksera.

*W niektórych regionach dostarczany jest przewód zasilający bez blokady.

Menedżer aktualizacji oprogramowania sprzętowego

Zostaniesz automatycznie powiadomiony o dostępności aktualizacji oprogramowania sprzętowego. Aplikację Firmware Update Manager można pobrać tutaj.

Maksymalne wymiary zewnętrzne (szer. × gł. × wys.)429,2 × 331,0 × 119,9 mm / 16,90" × 13,03" x 4,72"

Waga urządzenia głównego9,5 kg / 20,94 funta.

Pasmo przenoszenia20 Hz - 40 kHz (LINE)

Stosunek sygnału do szumu107 dB (USB, DIGITAL IN) 88 dB (PHONO) 105 dB (LINE) 79 dB (MIC)

Wymagania dotyczące zasilaniaAC 110 V - 240 V, 50 Hz / 60 Hz

Pobór mocy43 W

AkcesoriaPrzewód zasilającyGwarancja (dla niektórych regionów)Skrócona instrukcja obsługi Środki ostrożności dotyczące użytkowania

Kompatybilne oprogramowaniewarerekordbox Serato DJ Pro

Zaciski

WejściaDIGITAL IN × 4 (koncentryczne) LINE × 4 (RCA) PHONO × 4 (RCA) MIC × 1 (XLR i 1/4" TRS jack)

WyjściaMASTER × 1 (XLR) BOOTH × 1 (1/4" TRS jack) REC × 1 (RCA) PHONES × 2 (1/4" stereo phone jack, 3,5 mm stereo mini jack)

USBUSB Type-C × 1

InneSEND × 2 (1/4" TS jack) RETURN × 2 (1/4" TS jack)

Zobacz więcej PorównajStandardowo towar wysyłamy kurierami Inpost / DPD / DHL zależnie od gabarytów, kwoty pobrania i dostępności kuriera

Przesyłki niestandardowe, zagraniczne podlegają idywidualnej wycenie. Możliwość wysyłki kurierami UPS, TNT, Inpost, Geiss, FedEx, DHL

Koszty dostawy w Polsce

Kurier (Inpost/DPD/DHL)(płatne z góry)17,00
Kurier (Inpost/DPD/DHL)(płatne przy odbiorze)22,00
Odbiór Osobisty(w sklepie w Poznaniu)0,00

Dostępne formy płatności w sklepie on-line:

 • Gotówka przy odbiorze
 • Przedpłta na konto: Alior Bank S.A. 58 2490 0005 0000 4510 5054 5030
 • Raty w online: eRaty Santander Consumer Bank
 • Leasing dla firm: Leaselink, Weź leasing TERAZ!!!

Formy płatności w sklepie tradycyjnym:

 • Gotówka
 • Karta płatnicza
 • Przedpłta na konto: towar wydajemy po zaksięgowaniu wpłaty
 • Raty Credit Agricole Bank Polska S.A
 • Raty Santander Consumer Bank

CA Raty

Skorzystaj z opcji płatności Credit Agricole Raty i wybieraj to, co najlepsze.

Przekonaj się jakie to proste:

 • przy każdym towarze (który może być kupiony na CA Raty) sprawdź˝ wysokość raty
 • gdy kupujesz więcej rzeczy, za całe zakupy zapłacisz w ratach - wygodnie
 • z rat skorzystasz do max. kwoty 20 000 zł˝
 • samodzielnie dobierzesz ilość rat i ich wysokość, tak by spłata nie była dla Ciebie kłopotliwa
 • szybko i bez zbędnych formalności wypełnisz wniosek, bez wychodzenia z domu
 • umowę i zakupy dostaniesz do domu

Sprawdź!

DJ.PRO Tomasz Wawrzyniak oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności prawnych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usďług

Warunki udzielenia kredytu

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!
Napisz Recenzję