Producenci

Dj Shop - miksery muzyczne i inny sprzęt DJ-ski

Sklep internetowy DJ.PRO to miejsce, gdzie zarówno osoby zawodowo związane z tworzeniem muzyki, jak również amatorzy stawiający pierwsze kroki w branży, znajdą idealne dla siebie rozwiązania.

Do współpracy w szczególności zapraszamy DJ-ów, producentów muzyki, właścicieli klubów czy dyskotek, jak również wszystkich tych, którzy interesują się nowoczesnymi technologiami muzycznymi, nagłośnieniowymi oraz oświetleniowymi.

Na naszą ofertę składa się szeroki wybór sprzętów do których produkcji zastosowano najnowsze rozwiązania technologiczne. Aby zapewnić naszym Klientom tylko najlepsze produkty, proponujemy urządzenia sprawdzonych i cenionych marek, które są gwarantem pełnego profesjonalizmu.

Główną część naszego asortymentu stanowi sprzęt DJ-ski. Dedykowany jest on dla zawodowców, jak i dla osób, które rozpoczynają przygodę z tą dziedziną, bądź też traktują ją hobbystycznie. W każdym przypadku znajdzie się u nas idealnie dopasowane oraz odpowiadające osobistym wymaganiom oraz oczekiwaniom urządzenia. Zapewniamy m.in. specjalistyczne miksery muzyczne, wielofunkcyjne słuchawki, wytrzymałe gramofony czy też niezawodne mikrofony. Nasz DJSHOP oferuje także szeroki wybór wysokiej jakości akcesoriów i części, jak np. statywy, igły, przewody bądź gniazda.

Nie tylko sprzęt DJ-ski…

Na naszą ofertę składa się oczywiście nie tylko profesjonalny sprzęt do wykorzystania podczas imprez klubowych, dyskotek czy innych tego typu wydarzeń. Przedstawiamy także bogaty wybór urządzeń do stosowania w warunkach studyjnych. Podczas tworzenia nowych brzmień i linii melodycznych, dostępne w naszym DJ SHOP monitory, syntezatory, kontrolery czy też instrumenty VSTi w każdej sytuacji sprawdzą się doskonale!

Natomiast w ramach oferowanych sprzętów nagłośnieniowych proponujemy m.in. aktywne i pasywne kolumny, subwoofery, wzmacniacze bądź specjalne zestawy głośnikowe.

Jak widać, wybór jest naprawdę ogromny! Dlatego też w przypadku jakichkolwiek pytań oraz wątpliwości ze strony Klientów, służymy zawsze profesjonalną poradą oraz kompleksowym wsparciem. Naszą załogę tworzy grupa doświadczonych specjalistów, którzy w każdym przypadku pomogą dobrać najlepsze rozwiązania!

Oprócz sprzedaży wysyłkowej, oferujemy także możliwość bezpośredniego zakupu oferowanych przez nas sprzętów - w tym celu zapraszamy do odwiedzenia stacjonarnego sklepu, znajdującego się w Poznaniu przy ulicy Nowiny 21.