Numark Scratch - 2 kanałowy mikser do scratch

1090081
Numark Scratch - 2 kanałowy mikser do scratch

Cena brutto:

2 180,00

Prowadzisz firmę? Wybierz leasing.
Przejdź na stronę LeaseLink i dodaj produkty które chcesz kupić oraz uzupełnij swoje dane.
Decyzja 24h / 7 / 365 w 15 min. Weź leasing

Brak informacji o dost.Sprawdź dost.


501 793 523
61 66 90 440
sklep@djpro.pl
Numark Scratch - 2 kanałowy mikser do scratchNumark Scratch - 2 kanałowy mikser do scratchNumark Scratch - 2 kanałowy mikser do scratch

Wydajnoś miksera ProGotowy na wykonanie nawet najbardziej skomplikowanych rutyn? Scratch od Numark to 24-bitowy, dwukanałowy mikser, który łczy funkcje pro i najlepszy soft, w cenie, która przeczy wszelkim regułom. Mikser scala wykonaną jak czołg obudowę z profesjonalnymi funkcjami, takimi jak crossfader InnoFADER, dynamiczne pady, koder pętli i przełczniki do uruchamiania efektów opartych na oprogramowaniu. Scratch ma wszystko by zostać lidrem w segmencie średniej półki cenowej mikserów do scratchu, wyznaczając przy tym nowe standardy dla tej kategorii.

Oprogramowanie Numark Scratch oferuje wszechstronną gamę funkcji dostępnych w bardzo prosty sposób. Przyciski FX zapewniają szybki dostęp do szerokiej gamy efektów. Te efekty są wywoływane przez intuicyjne pady, zwykle dostęne tylko w mikserach z wyższej półki cenowej.

pokrętło dedykowane dla pętliJeszcze prostszy looper! Utrzymuj rytm, naciskając gałkę i zapętlając ustawienia domyślne w oprogramowaniu. Przekrę gałką w prawo, aby przedłużyć rytm, w lewo dla skrócenia pętli- to takie proste!

Najwyższa jakoś dźwięku, niezależnie od konfiguracjiGraj najlepiej i z najlepszymi! Profesjonalna jakoś wykonania Numark Scratch jest bezkonkurencyjna - dzięki imponującemu współczynnikowi S / N 108 dB, wszechstronnemu panelowi wejś/wyjś i 24-bitowej jakości dźwięku cyfrowego, Scratch gwarantuje, że zawsze brzmisz najlepiej. Co więcej, masz filtr Low/High-pass, który nie jest zależny od oprogramowania, więc działa równie wygodnie i skutecznie z gramofonami, jak i efektami opartymi na oprogramowaniu - niesamowita wszechstronnoś!

Crossfader InnoFADERWszystko, czego wymaga turntablista, to gładki InnoFADER. Ten wysokiej jakości crossfader został zaprojektowany specjalniedla scratchujących djów, dając im niezawodnoś idealną dla nawet najbardziej wymagających. Jest nawet kontrola rewersu i nachylenia dla niezbędnej adaptacji w każdym ustawieniu.

 

Gotowy do DVSScratch zawiera pełną wersję Serato DJ Pro oraz kompletny pakiet DVS Expansion Pack (wartości 99 USD). Pakiet DVS Expansion Pack zapewniamożliwoś podłczenia gramofonów lub odtwarzaczy CD / multimedialnych i kontrolowania Serato DJ Pro za pomocą Noisemap ™ Control winylu lub płyt CD. Z dołczoną licencja Serato DJ Pro, możesz także podłczyć dowolny dedykowany kontroler, taki jak Numark NDX500 i mieć pełny set pod małym palcem.

Dynamiczne padyCztery dynamiczne pady mogą wyzwalać hot cue, roll czy pjedyńcze beaty , a sterowanie samplerem tylko podkręci mix - wszystko niespotykane w tej półce cenowej. Oddzielne sterowanie pętlą w oprogramowaniu znajduje się na każdym kanale, Dając DJom kolejny powód aby uwolnić swoją kreatywnoś.

Łcznoś

Scratch zawiera wszystkie niezbędne połczenia. Łczenie wyjś głównych XLR, niezbalansowane wyjścia booth, niezbalansowane wejścia liniowe /phono, mikrofon / wejście pomocnicze do sterowania XLR lub ¼ cala TS i dedykowana regulacja poziomu głośności mikrofonu, Scratch jest gotowyna każde twoje następne zadanie.

Standardowo towar wysyłamy:

 • DPDKurierem DPD Classic
 • PocztaPocztą Polską: list polecony lub paczka priorytetowa

Przesyłki niestandardowe, zagraniczne podlegają idywidualnej wycenie. Możliwość wysyłki kurierami UPS, TNT, Inpost, Geiss, FedEx, DHL

Koszty dostawy w Polsce

Kurier DPD(płatne z góry)17,00
Kurier DPD(płatne przy odbiorze)22,00
Poczta Polska(płatne z góry)16,00
Odbiór Osobisty(w sklepie w Poznaniu)0,00

Dostępne formy płatności w sklepie on-line:

 • Gotówka przy odbiorze
 • Przedpłta na konto: Alior Bank S.A. 58 2490 0005 0000 4510 5054 5030
 • Raty w online: Credit Agricole Bank Polska S.A Oblicz ratę
 • Leasing dla firm: Leaselink, Weź leasing TERAZ!!!

Formy płatności w sklepie tradycyjnym:

 • Gotówka
 • Karta płatnicza
 • Przedpłta na konto: towar wydajemy po zaksięgowaniu wpłaty
 • Raty Credit Agricole Bank Polska S.A
 • Raty Santander

CA Raty

Skorzystaj z opcji płatności Credit Agricole Raty i wybieraj to, co najlepsze.

Przekonaj się jakie to proste:

 • przy każdym towarze (który może być kupiony na CA Raty) sprawdź˝ wysokość raty
 • gdy kupujesz więcej rzeczy, za całe zakupy zapłacisz w ratach - wygodnie
 • z rat skorzystasz do max. kwoty 20 000 zł˝
 • samodzielnie dobierzesz ilość rat i ich wysokość, tak by spłata nie była dla Ciebie kłopotliwa
 • szybko i bez zbędnych formalności wypełnisz wniosek, bez wychodzenia z domu
 • umowę i zakupy dostaniesz do domu

Sprawdź!

DJ.PRO Tomasz Wawrzyniak oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności prawnych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usďług

Warunki udzielenia kredytu

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!
Napisz Recenzję