Numark Party Mix LIVE

1090086
Numark Party Mix LIVE

Cena brutto:

640,00

Prowadzisz firmę? Wybierz leasing.
Przejdź na stronę LeaseLink i dodaj produkty które chcesz kupić oraz uzupełnij swoje dane.
Decyzja 24h / 7 / 365 w 15 min. Weź leasing

Brak informacji o dost.Sprawdź dost.


501 793 523
61 66 90 440
sklep@djpro.pl
Numark Party Mix LIVENumark Party Mix LIVENumark Party Mix LIVENumark Party Mix LIVENumark Party Mix LIVENumark Party Mix LIVE

Numark Party Mix LIVE

 

Każdy czas jest dobry na imprezę!

Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym DJ-em, czy doświadczonym profesjonalistą, Party Mix Live zawiera wszystkie funkcje, których potrzebujesz, aby rozkręcić imprezę w stylu Numark! Po prostu podłcz Party Mix Live do laptopa lub urządzenia mobilnego i pokaż swój styl puszczając swoją najlepszą składankę. Wbudowane głośniki wypełnią pomieszczenie dynamicznym dźwiękiem, a wbudowana sekcja LED przeniesie zabawę na wyższy poziom dzięki, zsynchronizowanemu z muzyką, barwnemu pokazowi świetlnemu!

 

Twoja playlista, kiedy tylko chcesz!

Już nie musisz mieć ze sobą nośników z biblioteką muzyczną. Z Party Mix Live, każdy utwór jest dosłownie na wyciągnięcie ręki dzięki załczonemu oprogramowaniu Serato DJ Lite z dostępem do istniejącej biblioteki lub dostępem na żdanie do głwnych platform streamingowych takich jak Beatport Link, TIDAL, Beatsource Link i SoundCloud GO.

Nie masz laptopa? Spokojnie! Aplikacja Party Mix Live jest kompatybilna z aplikacjami mobilnymi dla DJ-ów, takimi jak djay PRO AI firmy Algoriddim. Po prostu podłcz swój telefon lub tablet do Party Mix Live za pomocą zestawu do podłczenia kamery USB (sprzedawany oddzielnie) i działaj!

 

Kluczowe cechy:

 

- Wbudowana sekcja LED, oświetlająca przestrzeń w rytm muzyki.

 

- Wbudowane głośniki stereo

 

- Dostęp do platform streamingowych za pośrednictwem obsługiwanego oprogramowania i aplikacji DJ

 

- Obsługa Plug-and-play dla Algoriddim djayPro AI, Serato DJ Lite, iOS i aplikacji desktopowej, oraz aplikacji mobilnej DJ Player Pro (Android jest nieobsługiwany)

 

- Duże, wrażliwe koła jog do scratchowania

 

- Duże pokrętła efektów Filter na każdym decku

 

- Przyciski Sync, Play/Pause i Cue

 

- Suwaki Pitch do regulacji tempa

 

- Pady Performance z trybami Cue, Effect, Loop i Sample

 

- Elementy sterujące biblioteką do przewijania i ładowania utworów

 

- 2 pasmowy EQ na każdym decku

 

- Gniazdo wyjścia słuchawkowego 1/8"

 

- Gniazdo wyjścia głwnego 1/8"

 

- Serato DJ Lite w zestawie

 

Wbudowane głośniki

Party Mix Live jest zawsze gotowy do działania, dzięki wbudowanym głośnikom, dostarczając muzykę stereo wszędzie tam, gdzie zabierze Cię Twoja impreza! Przełcznik odłczający głośniki pozwala natomiast skupić się na tworzeniu zabójczego setu tylko na słuchawkach!

 

Błyskawiczny pokaz świetlny

Wystarczy jedno naciśnięcie przycisku, aby Party Mix Live zamienił każdą przestrzeń w salęimprezową! Łcząc 3 kolorowe diody LED z soczewkami o szerokim kącie rozproszenia, plus 5 trybów świecenia, Party Mix Live zapewnia wypełniający pomieszczenie, zsynchronizowany z bitami pokaz świetlny, nadając każdej imprezie należytego charakteru.

 

Funkcje Pro DJ

Wyposażony w profesjonalne funkcje, Party Mix Live może pracować w każdym miejscu, od sypialni po stanowisko DJ-a. Cztery pady na każdym decku umożliwiają szybki dostęp do punktów cue, efektów,  pętli lub próbek. Przyciski Play, Cue i Sync dają pełną kontrolę nad odtwarzaniem i szybki dostęp do automatycznego dopasowania tempa pomiędzy ścieżkami na każdym decku. Miksowanie już zawsze będzie łatwe. Duże pokrętło Filter dla każdego z decków jest doskonałe do tworzenia idealnych przejś między ścieżkami; ponadto, programowo regulowany crossfader pozwala na wszelkie operacje, od płynnych fadeoutów ścieżek po ostre cięcia scratchy. Dzięki dużym, wysokiej jakości, wrażliwym kołom jog Party Mix Live możesz w pełni kontrolować swój miks. Pauza, backspin, a nawet scratchowanie. Zewnętrzny pierścień kóka jog-wheel świetnie sprawdza się jako pitch-bend, dzięki czemu możesz swobodnie przesuwać ścieżki utworów.

 

Z Numark Party Mix Live będziesz gotowy na imprezę, w każdym miejscu i o każdej porze!

 

 

 

Specyfikacja techniczna:

 

Wyjścia:

1 1/8" (3.5mm) TRS Wyjście głwne

1 1/8" (3.5mm) TRS Wyjście słuchawkowe

 

Głośniki:

 

Charakterystyka częstotliwościowa:

150 Hz 20 kHz

 

Impedancja nominalna

4 Ohmy

 

Moc:

5 W (każdy)

 

Zasilanie przez zasilacz

 

Wymiary

325,5 x 256 x 66,4 mm (szerokoś x głbokoś x wysokoś)

 

Waga:

1.22kgStandardowo towar wysyłamy:

Przesyłki niestandardowe, zagraniczne podlegają idywidualnej wycenie. Możliwość wysyłki kurierami UPS, TNT, Inpost, Geiss, FedEx, DHL

Koszty dostawy w Polsce

Kurier (Inpost/DPD/DHL)(płatne z góry)17,00
Kurier (Inpost/DPD/DHL)(płatne przy odbiorze)22,00
Poczta Polska(płatne z góry)16,00
Odbiór Osobisty(w sklepie w Poznaniu)0,00

Dostępne formy płatności w sklepie on-line:

Formy płatności w sklepie tradycyjnym:


CA Raty

Skorzystaj z opcji płatności Credit Agricole Raty i wybieraj to, co najlepsze.

Przekonaj się jakie to proste:

Sprawdź!

DJ.PRO Tomasz Wawrzyniak oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności prawnych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usďług

Warunki udzielenia kredytu

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!
Napisz Recenzję